Magiczny Vouchery prezentowy

Podaruj MAGIĘ z voucherem prezentowym. Już dziś dowiedz się, jak zamówić najbardziej magiczny prezent odpowiedni na każdą okazję.

Zbliża się ważna okazja, a Ty nie masz pomysłu na prezenty dla swoich bliskich?

Szukasz czegoś unikatowego, co zaskoczy Twoich bliskich? Przygotowaliśmy wyjątkową propozycję, która zachwyci każdą obdarowaną osobę niezależnie od okazji. Wybierz voucher na Magiczny Bilet Sezonowy i podaruj pozytywne emocje i piękne wspomnienia. 

Z Biletem Sezonowym baw się w Legendii każdego dnia otwarcia parku i korzystaj z licznych benefitów dedykowanych posiadaczom Biletów Sezonowych. 


 Bilety prezentowe można odebrać: 

  • Osobiście w Legendii
  • W formie elektronicznej do samodzielnego wydruku

PODARUJ MAGIĘ W PREZNECIE

Oczaruj swoich najbliższych niezwykłym prezentem wybierając voucher prezentowy na Magiczny Bilet Sezonowy na sezon letni 2024


Jak dokonać zamówienia:

  • Wejdź na stronę GOPASS
  • Wejdź w zakładkę eventy i wydarzenia 
  • Wybierz właściwy Bilet Sezonowy i postępuj zgodnie zinstrukcjami na stronie 
  • W ciągu trzech dni od dnia zakupu wybranego Biletu Sezonowego skontaktuje się z Tobą nasz pracownik. 
  • Po dokonaniu zakupu w ciągu 3 dni roboczych pracownik Legendii skontaktuje się w celu ustalenia formy dostarczenia vouchera
  • Możliwe formy dostawy: wysyłka PDF vouchera z kodem Gopass drogą mailową lub odbiór osobisty w Legendii po wcześniejszym ustaleniu terminu.

PAMIĘTAJ o zachowaniu ciągłości korespondencji. Ułatwi nam to sprawną realizację Twojego zamówienia :)


Kup VOUCHER PREZENTOWY na Bilet Sezonowy 2024!

Baw się przez cały sezon 2024 w cenie jednego dnia!


Zakupienie vouchera prezentowego na Bilet Sezonowy nie jest równoznaczne z zakupem Biletu Sezonowego!

 Osoba obdarowana, chcąca skorzystać z vouchera, jest zobowiązana do założenia konta w systemie GOPASS oraz wpisania w zakładce „Kupony” kodu z zakupionego vouchera i zastosowania do zarejestrowanej w danym koncie osoby. Sposób rejestracji zakupionego kodu z vouchera w koncie GOPASS w postaci instrukcji dostępny jest TUTAJ.


Dokonując zapłaty klient oświadcza, że zapoznał się i akceptuje Regulamin Biletu Sezonowego 2023/2024 obowiązującego w parku Legendia oraz  Ogólne Warunki Handlowe Programu GOPASS.

UWAGA! Infolinia oraz adres mailowy obsługiwane są od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 16:00. Jeżeli nie udało Ci się dodzwonić lub nie odpowiedzieliśmy na wiadomość, prosimy o chwilę cierpliwości lub próbę ponownego kontaktu. Dziękujemy!


Zapozniaj się z regulaminem

Regulamin Voucherów 2023/2024