Vouchery prezentowe do Legendii

Podaruj MAGIĘ z voucherami prezentowymi na Bilet Sezonowy 2021. Już dziś dowiedz się, jak zamówić najbardziej magiczny prezent odpowiedni na każdą okazję!

Zbliża się ważna okazja, a Ty nie masz pomysłu na prezenty dla swoich bliskich?

Wybierz Magiczny Bilet Sezonowy do Legendii i podaruj pozytywne emocje i piękne wspomnienia. Przygotowaliśmy wyjątkową propozycję. Kup VOUCHER PREZENTOWY na cały sezon zabawy w najniższej cenie i sam wybierz formę jego odbioru.

 Bilety prezentowe można odebrać: 

  • Osobiście w Legendii
  • Wysyłkowo, za pośrednictwem Poczty Polskiej, na podany w formularzu zamówienia adres (wysyłka Pocztą Polską*)
  • W formie elektronicznej do samodzielnego wydruku

*Uwaga, wybierając wysyłkę Pocztą Polską do ceny biletów należy doliczyć koszty wysyłki w wysokości 5,00 zł.


Cały sezon zabawy w najlepszej cenie!

Sprawdź kalendarz SEZONU 2021 - KLIKNIJ


Jak dokonać zamówienia:

  • Pobierz i wypełnij prawidłowo FORMULARZ ZAMÓWIENIA
  • Wypełniony formularz odeślij na adres bilety@legendia.pl
  • Poczekaj na maila zwrotnego, w którym nasz pracownik poda dane do przelewu (kwotę do zapłaty, numer konta oraz indywidualny kod zamówienia, który należy podać w tytule przelewu).
  • Po dokonaniu przelewu prześlij do nas potwierdzenie zapłaty. Po jego otrzymaniu ustalimy z Tobą osobisty termin odbioru voucherów prezentowych w Legendii lub wyślemy je do Ciebie w wybranej w formularzu zamówienia formie.

PAMIĘTAJ o zachowaniu ciągłości korespondencji. Ułatwi nam to sprawną realizację Twojego zamówienia :)


 

Kontakt i zamówienia

Chcesz złożyć zamówienie lub masz pytania związane z voucherem prezentowym? Skontaktuj się z nami.

e-mail: bilety@legendia.pl
tel.:  +48 666 031 196

 

UWAGA! Infolinia oraz adres mailowy obsługiwane są od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 16:00. Jeżeli nie udało Ci się dodzwonić lub nie odpowiedzieliśmy na wiadomość, prosimy o chwilę cierpliwości lub próbę ponownego kontaktu. Dziękujemy!


Pobierz formularz zamówienia

NA VOUCHERY PREZENTOWE

Wypełniony formularz należy przesłać na adres bilety@legendia.plDokonując zapłaty klient oświadcza, że zapoznał się i akceptuje Regulamin Biletu Sezonowego 2021 do Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka oraz Ogólne Warunki Handlowe Programu GOPASS.

Zakupienie vouchera prezentowego na Bilet Sezonowy nie jest równoznaczne z zakupem Biletu Sezonowego! Osoba obdarowana, chcąca skorzystać z vouchera, jest zobowiązana do założenia konta w systemie GOPASS oraz wpisania w zakładce „Kupony” kodu z zakupionego vouchera i zastosowania do zarejestrowanej w danym koncie osoby. Sposób rejestracji zakupionego kodu z vouchera w koncie GOPASS w postaci instrukcji dostępny jest TUTAJ.