EKO-KUBKI w Legendii!

Myślimy ekologicznie


To prawdziwa ekologiczna rewolucja! W Legendii myślimy ekologicznie, dlatego w ramach akcji Eco - Legendia, Eko - kubki zagościły na stałe w ofercie punktów gastronomicznych*

Wszystkie napoje nalewane sprzedawane są w Eko - Kubkach. Do każdego napoju sprzedawanego w Eko - Kubku naliczana jest kaucja zwrotna w wysokości 10 zł. 

W punktach gastronomicznych na terenie Legendii, na każdym z menu, napoje nalewane sprzedawane w Eko - Kubkach zostały oznaczone następującym symbolem: 

I Ty możesz mieć realny wpływ na środowisko 
Bądź eko i wybieraj napoje sprzedawane w Eko - Kubkach!

* Dostępność i rodzaje napojów nalewanych mogą się różnić w zależności od oferty gastronomicznej danego punktu.Eco Legendia, to projekt, którego celem jest dążenie do wprowadzania rozwiązań sprzyjających ochronie środowiska i otaczającej nas przestrzeni, takich jak m.in. ograniczanie odpadów plastikowych. Jednym z jego elementów jest dążenie do całkowitego wyeliminowania z oferty naszych punktów gastronomicznych plastikowych kubków jednorazowych i zastąpienie ich eko-kubkami wielokrotnego użytku.

Eko-kubki to wiele korzyści. Możesz z nich korzystać wielokrotnie podczas wizyt w Legendii lub kolekcjonować jako pamiątki,  ale przede wszystkim decydując się na zakup napoju z kaucjonowanym eko-kubkiem, możesz realnie wpłynąć na środowisko.
 

Do waszej dyspozycji są 4 wzory:

  • z Lechem,
  • z Bazyliszkiem,
  • Legendiowy z Mieszkiem i Dobrusią,
  • z Doliną Jagi.


Zbierz całą kolekcję!EKO-KUBKI - jak to działa?

Jak wejść w posiadanie eko-kubka?

Co mam zrobić, aby zwrócono mi kaucję?

Chciałbym zatrzymać eko-kubek i co dalej?

Czy mogę kupić eko-kubek bez napoju?

Czy mogę skorzystać z zakupionego eko-kubka ponownie będąc na terenie Legendii?

Dlaczego miałbym zdecydować się na eko-kubek?

Więcej szczegółów dotyczących zasad sprzedaży i zwrotu eko-kubków znajdziesz w REGULAMINIE