Już 26 października Legendię nawiedzą najprawdziwsze duchy, zmory i upiory! Odwiedź nasz park i zmierz się ze specjalnie przygotowaną strefą grozy! Spotkaj dobre duchy i naucz się rzeźbić w dyni! Park i atrakcje w tym dniu będą działać aż do godziny 22:00!


Program wydarzenia: 

12:00 - 18:00 - Straaaszne animacje dla dzieci (strefa Magical Village i Valley of Dreams)
12:00 - 18:00 - Warsztaty rzeźbienia w dyni (Oberża Lecha)
12:00 - 20:00 - Magiczne lustro Halloween (Kowalski's Store)
16:00 - 22:00 - Strefa strachu* (Strefa Adventure Valley)
19:00 - Fire Show Indigo (plac przy Food Factory)


Fire Show

Gęsią skórkę wywoła dynamiczny, zapierający dech w piersiach teatr ognia. Wypełnione pirotechniką i płonącymi konstrukcjami widowisko to zjawiskowa atrakcja dosłownie dla wszystkich.

Dynie i animacje

Najmłodszym i nie będącym wielbicielami strachu proponujemy warsztaty rzeźbienia w najprawdziwszych dyniach i tematyczne animacje. Z pewnością nie zabraknie dobrego humoru!

Strefa Grozy

Mroczna mgła, wzbudzająca lęk muzyka, kamienne nagrobki i mroczne postacie rodem z największych koszmarów! Wejdź do strefy grozy i zmierz się z własnymi lękami! Sprawdź iście przerażają odsłonę strefy Adventures Valley i przejedź się razem ze straszną postacią na kolejce Diabelska Pętla!

*Strefa strachu aktywna od 16:00 do 22:00 i jest dedykowana osobom powyżej 15 lat. Dzieci poniżej 15 roku życia mogą wejść do strefy strachu tylko pod opieką osoby dorosłej i na jej odpowiedzialność.