Magiczny Bilet Sezonowy lato 2024

Baw się w Legendii przez całe lato bez dodatkowych opłat. Skorzystaj z najlepszej oferty i kup Magiczny Bilet Sezonowy 2024!Wybierz Magiczny Bilet Sezonowy lato 2024 i przygotuj się na lato magicznej zabawy w Legendii bez dodatkowych opłat!


Nie ważne, ile masz lat. W Legendii każdego dnia możesz poczuć się, jak dziecko oraz spędzić czas w prawdziwie rodzinnej atmosferze, w pięknym otoczeniu zieleni. Jeżeli kochasz Lech Coastera, uwielbiasz płynąć z nurtem Doliny Jagi, a Mieszko i Dobrusia to najlepsi przyjaciele Twojego dziecka, już dziś skorzystaj ze specjalnej oferty i kup Magiczny Bilet Sezonowy, z którym atrakcje Legendii i jej bajkowych mieszkańców będziesz mieć na wyciągnięcie ręki każdego dnia sezonu.

Bez żadnych dopłat korzystaj z blisko 40 atrakcji, w tym z Jamy Bazyliszka, baw się pod osłoną nocy podczas Legendii at Night, bierz udział w eventach oraz wydarzeniach, które dostarczą Ci mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. Podczas wakacji możesz również dołączyć do zabawy z naszymi zaczarowanymi Skrzatami oraz spotkać wyjątkowych mieszkańców Legendii - Mieszka i Dobrusię we własnej osobie.

A to wciąż nie wszystkie zalety posiadania Magicznego Biletu Sezonowego...


Kup BILET SEZONOWY!

I przygotuj się na lato pełne magicznej zabawy 
 


Z Magicznym Biletem Sezonowym lato 2024 zyskujesz:

  • Wstęp do parku każdego dnia otwarcia w sezonie letnim 2024
  • Zabawę na blisko 40 atrakcji Legendii bez dopłat
  • Wstęp do Jamy Bazyliszka w godzinach jej otwarcia w marcu 2024 (Nie dotyczy działania Jamy Bazyliszka w sezonie zimowym do 25.02.2024 r. zgodnie z Regulaminem Biletu Sezonowego)
  • Stały rabat -15% w gastronomii oraz sklepach z pamiątkami przy każdym zakupie
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych kuponów gastronomicznych 
  • Udział w wydarzeniach i eventach otwartych, takich jak Legendia at Night, Urodziny Legendii, Dzień Dziecka bez dodatkowych opłat
  • Możliwość darmowego parkowania na parkingu głównym Legendii w sezonie letnim (w czasie korzystania z atrakcji parku)

CENNIK

  Dorośli / dzieci 12+ Dzieci od 3 do 11 lat Dziecko od 0 do 2 lat

Bilet Sezonowy do Legendii (lato)
(wysoki sezon)

229 zł* 219 zł* 10 zł*

Bilet Jednodniowy do Legendii (lato)
(w kasach - wysoki sezon)

169 zł 159 zł 10 zł
*Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 189 zł (Dorośli / dzieci 12+), 179 zł (Dzieci od 3 do 11 lat),  10 zł (Dzieci od 0 do 2 lat)

Kup BILET SEZONOWY!

I przygotuj się na lato pełne magicznej zabawy