Restauracje i kawiarnie

Spróbuj naszych smakołyków i odkryj magię smaku!

PIZZA MIA
PIZZA MIA

Klimatyczna pizzeria w strefie wejścia, w której spróbujesz wyjątkowej pizzy według receptury naszego szefa kuchni. Zapraszamy tutaj również na szarlotkę na ciepło, gorące kakao czy rozgrzewającego grzańca.

POD ZIELONYM PAZUREM
POD ZIELONYM PAZUREM

Pokonaj Bazyliszka, a po walce odpocznij Pod Zielonym Pazurem. Energii dodadzą Ci tutaj pyszne pierogi i naleśniki w różnych odsłonach, a nasza lemoniada szarlotkowa zaczaruje Twoje zmysły. Na najmłodszych czeka tutaj kolorowy zestaw z magicznym naleśnikiem.

CRUNCHY BITE
CRUNCHY BITE

asze ulubione gorące i chrupiące zapiekanki! Polecamy naszą specjalność sezonu - zapiekanka góralska z oscypkiem i żurawiną. Znajdziesz tu także wersje klasyczną z pieczarkami czy innymi dodatkami.

OLD MINE TAVERN
OLD MINE TAVERN

Weź oddech i zatrzymaj się w tawernie przy Diamond River - przed Tobą prawdziwa uczta! Daj się skusić magicznemu hot-dogowi w bagietce z kiełbaską wołową, serem i sałatką szwedzką. A może masz ochotę na frytki crispers z serem i boczkiem?

OBERŻA LECHA
OBERŻA LECHA

Obiad w grodzie legendarnego Lecha? To możliwe tylko w Legendii! W naszej Oberży skosztujesz pysznych, klasycznych dań kuchni polskiej, takich jak golonko, klopsiki w sosie myśliwskim czy gołąbki w sosie pomidorowym.

BABA JAGA CHIPS
BABA JAGA CHIPS

Chrupiące churrosy z cukrem pudrem bądź sosem do wyboru, które serwujemy w zaczarowanym domku Baby Jagi, zadowolą każdego łakomczucha!

ICE DREAM
ICE DREAM

Zatrzymaj się na pyszne gofry w towarzystwie gorącej czekolady! To idealny przystanek na gorącą lemoniadę czy oscypka z żurawiną.