Restauracje i kawiarnie

Spróbuj naszych smakołyków i odkryj magię smaku!

OLD TOWN CAFE
OLD TOWN CAFE

Klimatyczna kawiarnia w strefie wejścia, w której spróbujesz aromatycznej kawy czy orzeźwiającego koktajlu oraz zjesz pyszny deser. Zapraszamy tutaj na sycące śniadania w formie zestawu z chlebkiem tureckim, który podajemy ze świeżymi warzywami oraz serem lub szynką do wyboru.

POD ZIELONYM PAZUREM
POD ZIELONYM PAZUREM

Pokonaj Bazyliszka, a po walce odpocznij Pod Zielonym Pazurem. Energii dodadzą Ci pyszne pieczone ziemniaki w kilku odsłonach oraz słodkości - desery, ciasta i ciasteczka…

CRUNCHY BITE
CRUNCHY BITE

Gorące i chrupiące – do wyboru zapiekanki z pieczarkami, innymi dodatkami bądź wegetariańska pizzerinka. Nic dodać, nic ująć - po prostu idealne wypieki w towarzystwie orzeźwiających napojów.

OLD MINE TAVERN
OLD MINE TAVERN

Weź oddech i zatrzymaj się w tawernie przy Diamond River - przed Tobą prawdziwa uczta! Daj się skusić naszym magicznym burgerom i chrupiącym frytkom belgijskim.

OBERŻA LECHA
OBERŻA LECHA

Obiad w grodzie legendarnego Lecha? To możliwe tylko w Legendii! W naszej Oberży skosztujesz pysznych, klasycznych dań kuchni polskiej. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawy z ulubionymi daniami.

POD DĘBEM
POD DĘBEM

Złap oddech w grocie Lecha! Tuż przy wejściu do Lech Coastera znajdziesz klimatyczny lokal "Pod Dębem", który serwuje zimne piwo, lody i pyszne hot-dogi.

BABA JAGA CHIPS
BABA JAGA CHIPS

Chrupiące frytki stakhouse oraz zestawy obiadowe serwowane w zaczarowanym domku Baby Jagi zadowolą każdego głodomora.

 LODOWY FOODTRUCK
LODOWY FOODTRUCK

Słodkie orzeźwienie z lodami Carte Dor.

Punkt otwarty w zależności od warunków atmosferycznych


Kup BILET SEZONOWY!

Baw się przez cały sezon w cenie jednego dnia!