Restauracje i kawiarnie

Spróbuj naszych smakołyków i odkryj magię smaku!

PIZZA MIA
PIZZA MIA

Klimatyczna pizzeria w strefie wejścia, w której spróbujesz wyjątkowej pizzy według receptury naszego szefa kuchni. Zapraszamy tutaj również na szarlotkę z gałką lodów, lemoniadę czy też świeżo wyciskany sok.

POD ZIELONYM PAZUREM
POD ZIELONYM PAZUREM

Dołącz do grona Łowców Potworów, pokonaj Bazyliszka, a po walce odpocznij Pod Zielonym Pazurem. Energii dodadzą Ci tutaj pyszne naleśniki na słodko, devolay z frytkami oraz kubełek z kurczakami. Na najmłodszych czeka tutaj kolorowy zestaw z magicznymi nuggetsami, frytkami.

CRUNCHY BITE
CRUNCHY BITE

Nasze ulubione gorące i chrupiące zapiekanki! Polecamy naszą specjalność sezonu - zapiekankę meksykańską z nachosami. Znajdziesz tu także wersje klasyczną zapiekanek z pieczarkami, czy też hot- dog amerykański.

OLD MINE TAVERN
OLD MINE TAVERN

Weź oddech i zatrzymaj się w tawernie przy Diamond River - przed Tobą prawdziwa uczta! Daj się skusić na Dragon Burgera niezwykle sytego i aromatycznego. A może masz ochotę na przekąskę frytki lub nachosy z sosem?

OBERŻA LECHA
OBERŻA LECHA

Obiad w grodzie legendarnego Lecha? To możliwe tylko w Legendii! W naszej Oberży skosztujesz pysznych, klasycznych dań kuchni polskiej, takich jak kotlet schabowy, pulpety w sosie mięsnym. W ofercie znajdziesz również pierogi ukraińskie, mintaja, zupy oraz mnóstwo dodatków takich jak kluski, frytki, czy sałatki.

BABA JAGA CHIPS
BABA JAGA CHIPS

Chrupiące nachosy z sosem, kebab w bułce lub tortlli serwujemy w zaczarowanym domku Baby Jagi, zadowolą każdego łakomczucha!

ICE DREAM
ICE DREAM

Zatrzymaj się na pyszne lody włoskie, chrupiący popcorn i orzeźwiający sorbety!