Atrakcje Jamy Bazyliszka

Odwiedź Jamę Bazyliszka już dziś i przeżyj wspaniałą przygodę w największym na Śląsku multimedialnym centrum rozrywki! Jama Bazyliszka to ponad 2000 m/2 magicznej zabawy.

Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 10:00 do 15:30*


Wejdź do świata pełnego magii i pomóż Gildii Łowców potworów ocalić wioskę od legendarnego potwora Bazyliszka. Na fanów aktywnej rozrywki czeka kilkupoziomowy rurapark, w którym nie brakuje zakręconych zjeżdżalni i kolorowych basenów z piłkami. Jeśli podczas zabawy poczujesz głód, w naszym Bistro Pod Zielonym Pazurem czeka na Ciebie mnóstwo smakowitych dań i słodkich przekąsek. Jama Bazyliszka kryje również raj dla fanów gier. Przekonaj się sam, co kryje Game Room i sprawdź swój refleks i zręczność. Na najmłodszych gości Jamy Bazyliszka czeka wyjątkowo skoczna atrakcja – dmuchany zamek, który wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha. 

Jedno magiczne miejsce, tak wiele rozrywki i zabawy dla całej rodziny! Bazyliszek

Poznaj pierwszy w Polsce Interactive Dark Ride!

Czytaj więcej!

Gaj Urwisów

Przejdź labirynt i znajdź drogę powrotną do basenu z piłeczkami! Atrakcja dla najmłodszych, która pozwoli wyszaleć się w aktywny sposób.

Czytaj więcej!

Game Room

Jeśli lubisz rywalizację to miejsce idealne dla Ciebie! Do dyspozycji gości Jamy Bazyliszka dostępne są różne rodzaje automatów w trybie free.

Czytaj więcej!

Jarmark Kurkowo

W Jarmarku Kurkowo znajdziesz najrozmaitsze zabawki i pamiątki z Jamy Bazyliszka. Właśnie tutaj możesz kupić też swoje zdjęcie z przejażdżki Bazyliszkiem.

Czytaj więcej!

Bistro pod Zielonym Pazurem

Pokonaj Bazyliszka, a po walce odpocznij Pod Zielonym Pazurem.

Czytaj więcej!

Dmuchany zamek

Na dmuchanym zamku dzieciaki uwielbiają bawić się w nieskończoność i poczuć się niczym władcy prawdziwej twierdzy!

Czytaj więcej!