Atrakcje Jamy Bazyliszka

Odwiedź Jamę Bazyliszka już dziś i przeżyj wspaniałą przygodę w największym na Śląsku multimedialnym centrum rozrywki! Jama Bazyliszka to ponad 2000 m2 magicznej zabawy.

Zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 10:00 do 15:30*


Wejdź do świata pełnego magii i pomóż Gildii Łowców Potworów uwolnić wioskę od legendarnego potwora Bazyliszka. Na fanów aktywnej rozrywki czeka kilkupoziomowy rurapark, w którym nie brakuje zakręconych zjeżdżalni i kolorowych basenów z piłkami. Jeśli podczas zabawy poczujesz głód, w Bistro Pod Zielonym Pazurem znajdziesz mnóstwo smakowitych dań i słodkich przekąsek. Jama Bazyliszka kryje również raj dla fanów gier. Przekonaj się sam, co kryje Game Room, sprawdź swój refleks i zręczność. Najmłodsi goście Jamy Bazyliszka mogą skorzystać z wyjątkowo skocznej atrakcji – dmuchanego zamku, który wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha. 

Przygotowaliśmy moc wrażeń dla całej rodziny!


Bazyliszek

Poznaj pierwszy w Polsce Interactive Dark Ride!

Czytaj więcej!

Gaj Urwisów

Przejdź labirynt i znajdź drogę powrotną do basenu z piłeczkami! Atrakcja dla najmłodszych, która pozwoli wyszaleć się w aktywny sposób.

Czytaj więcej!

Animacje w Jamie Bazyliszka

W Jamie Bazyliszka oprócz atrakcji czekają na Was niezwykłe animacje, które dostarczą Wam mnóstwo doskonałej zabawy!

Czytaj więcej!

Game Room

Jeśli lubisz rywalizację to miejsce idealne dla Ciebie! Do dyspozycji gości Jamy Bazyliszka dostępne są różne rodzaje automatów w trybie free.

Czytaj więcej!

Jarmark Kurkowo

W Jarmarku Kurkowo znajdziesz najrozmaitsze zabawki i pamiątki z Jamy Bazyliszka. Właśnie tutaj możesz kupić też swoje zdjęcie z przejażdżki Bazyliszkiem.

Czytaj więcej!

Bistro pod Zielonym Pazurem

Pokonaj Bazyliszka, a po walce odpocznij Pod Zielonym Pazurem.

Czytaj więcej!

Dmuchany zamek

Na dmuchanym zamku dzieciaki uwielbiają bawić się w nieskończoność i poczuć się niczym władcy prawdziwej twierdzy!

Czytaj więcej!