Wejdź do Jamy Bazyliszka

Odwiedź największe na Śląsku multimedialne centrum rodzinnej rozrywki! Jama Bazyliszka to ponad 2000m2 magicznej zabawy!


Przywita Was tutaj Gildia Łowców Potworów, ponieważ potrzebuje Waszej pomocy w pokonaniu legendarnego Bazyliszka. Po wytężonej walce odpoczniecie przy gorącej czekoladzie w naszym bistro, podczas gdy dzieci spędzą szalony czas w Gaju Urwisów - naszym ogromnym, kilkupoziomowym ruraparku!

Dla głodnych mocniejszych wrażeń czeka prawdziwa nowość - Game Room wraz z 20 automatami zręcznościowymi. Wszystkie automaty dostępne są w cenie biletu wstępu! Ponadto czekają na Was stanowiska z grami w zaawansowanej technologii wirtualnej rzeczywistości oraz Jarmark Kurkowo - możecie zakupić tam wyjątkowe tematyczne pamiątki i kolorowe zabawki. 

Przygotowaliśmy moc wrażeń dla całej Waszej rodziny!


Atrakcje w Jamie Bazyliszka
Atrakcje w Jamie Bazyliszka

Jama Bazyliszka na powierzchni ponad 2000m2 kryje rozmaite atrakcje dla całej rodziny! Sprawdź co czeka na Ciebie w krainie magicznej zabawy!

Poznaj atrakcje
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia

Kliknij po szczegóły, jeśli planujesz odwiedzić Jamę Bazyliszka i chcesz sprawdzić dni oraz godziny otwarcia!

Godziny otwarcia
Ceny biletów
Ceny biletów

Poznaj ceny biletów do Jamy Bazyliszka i wybierz opcję najlepszą dla siebie i swoich bliskich!

Sprawdź ceny
Urodzinki w Jamie Bazyliszka
Urodzinki w Jamie Bazyliszka

Urodziny naszej pociechy to dla wielu najważniejszy dzień w roku! Jak sprawić żeby był on wyjątkowy? Zorganizuj urodzinki w Jamie Bazyliszka!

Dowiedz się więcej!
Dojazd i parking
Dojazd i parking

Jeśli szukasz wskazówek dojazdu do Jamy Bazyliszka - kliknij aby dowiedzieć się więcej!

Wskazówki dojazdu