Współpraca reklamowa


Zapraszamy do zapoznania się z propozycją współpracy promocyjno-reklamowej, w ramach której oferujemy szeroką możliwość umieszczenia Państwa reklamy na nośnikach należących do Legendii, a także niekonwencjonalne rozwiązania dla zaistnienia Państwa marki w przestrzeni naszego parku.Dysponujemy powierzchniami reklamowymi, które są widoczne zarówno dla Gości na terenie Parku, ale również dla osób znajdujących się w jego otoczeniu, co stanowi ogromną liczbę odbiorców potencjalnie zainteresowanych Państwa ofertą.

Sezon 2020, mimo wszelkich trudności związanych ze stanem epidemii w Polsce, należał do sezonów udanych pod względem działania parku oraz frekwencji. Na odwiedzających Legendię czekały nowości i udogodnienia, dzięki którym park stał się jeszcze bardziej przyjazny mieszkańcom aglomeracji śląskiej, gościom z innych części kraju oraz z zagranicy.


Korzyści dla Państwa firmy

⇒ Wszystkie dni sezonu 

Dążymy do jak najdłuższego czasu otwarcia w ciągu roku. Zabawa w naszym parku trwa nie tylko wiosną i latem, ale również jesienią i zimą. To dłuższy czas ekspozycji reklamy i dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców.

 

⇒ L jak Legendia, L jak Lovebrand

W kilku lat działania parku pod nową nazwą, Legendia stała się synonimem świetnej rodzinnej zabawy, wysokiej jakości obsługi oraz miejsca przyjaznego dzieciom i dorosłym. Posiadamy kilkudziesięciotysięczne grono wiernych klientów, którzy wracają do nas kilka razy w ciągu sezonu. 

 

⇒ Kreatywna współpraca i szerokie możliwości

Dysponujemy szeroką skalą możliwości ekspozycji reklamy zarówno na terenie samego parku, jak i w jego otoczeniu. Oferujemy tradycyjne nośniki reklamowe (ulotki, bannery, plakaty, ekrany LED), jak również interesujące formy reklamy ambientowej, np. branding wybranej atrakcji. W naszym Świecie Magicznej Zabawy ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!Kontakt oraz rezerwacje

Jesteś zainteresowany współpracą lub masz własną propozycję? Skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Po więcej szczegółów zapraszamy drogą mailową lub telefonicznie:

Key Account Manager | ŚWM - Legendia - Bartosz Grosicki
*  bartosz.grosicki@tmr.sk
☎  +48 788 243 320