Aktualizacja COVID-19

Uważnie śledzimy komunikaty i zalecenia ogłaszane przez Ministerstwo Zdrowia i Światową Organizację Zdrowia dotyczące nowych przypadków rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Zdrowie naszych gości i współpracowników jest dla nas bardzo ważne. W naszym ośrodku ściśle stosujemy się do wytycznych i zaleceń wymienionych organizacji oraz wprowadzamy dodatkowe środki zapobiegawcze.

Najaktualniejsze informacje można znaleźć na stronie Ministerstwa Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej lub Światowej Organizacji Zdrowia.

AKTUALNY STAN:

Szanowni Goście,

Inforujemy, że Jama Bazyliszka w najbliższy weekend stale pozostaje zamknięta. Tym samym sezon zimowy w Jamie Bazyliszka dobiegł końca. Dziękujemy wszystim tym, który odwiedzili Jamę Bazyliszka zimą.

Data aktualizacji: 25.03.2020

Szanowni goście,

Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz Państwa Pociech, z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu Jamy Bazyliszka począwszy od 13 marca, aż do odwołania (na tę chwilę przewidujemy okres 2 tygodni). W obliczu obecnej sytuacji związanej z kolejnymi potwierdzonymi przypadkami zachorowań na COVID-19 w Polsce i biorąc pod uwagę sugestie Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia, nasza decyzja ma na celu włączenie się w ogólnopolską kampanię przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się tego groźnego dla zdrowia wirusa.

Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze z Państwem spotkać w Jamie Bazyliszka przed otwarciem sezonu letniego w Legendii, które zaplanowane zostało na 11.04. Prosimy o śledzenie informacji pojawiających się na naszej stronie internetowej oraz w kanałach social media.

Liczymy, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

Data aktualizacji: 12.03.2020

Informacje dla odwiedzających: Aktualizacja COVID-19

INFO