Wystawa Garden of Lights pt. Piękna i Bestia - najbardziej magiczne miejsce na Śląsku, rozświetlone pół milionem świateł!

Od 3 listopada Legendia zamieni się w niesamowitą krainę rodem z baśni Piękna i Bestia


Garden of Lights, którego motywem przewodnim w tym roku jest Piękna i Bestia to zupełnie nowa, plenerowa, pełna świetlnych atrakcji forma narracji. Już po przekroczeniu magicznej bramy Garden of Lights, nasi goście wyruszą w podróż opowiedzianą światłem, by móc poczuć się jak bohaterowie tej niezwykłej miłosnej historii.
Na świeżym powietrzu, w otoczeniu 26 hektarów parku i jeziora, czekać będzie na zwiedzających kilkadziesiąt instalacji świetlnych i atrakcji multimedialnych wraz z pełną oprawą dźwiękową. Do dyspozycji zwiedzających wystawę  będzie aż 15 atrakcji Legendii, takich jak Bazyliszek, Legendia Flower,Tea Cups, czy Balerina. Dla najmłodszych gości dostępne będą wybrane atrakcje dziecięce, w tym: Magiczne Koniki, czy Gaj Urwisów.
Przemierzając wystawę Garden of Lights poznacie historię Pięknej i Bestii. Ponadto zapraszamy na widowiskowy pokaz choinki stworzonej z 40 000 świateł LED oraz do interaktywnej strefy świetlnej dla najmłodszych. Jeśli uwielbiasz zagadki i wyzwania idealną propozycją okaże się grywalizacja, składająca się z 10 pytań, które zabiorą Was do świata Pięknej i Bestii. 
 


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wystawy Garden of Lights?FAQ

Gdzie można kupić bilety?

Czy Bilet Sezonowy 2023 do Legendii obowiązuje podczas wystawy Garden of Lights?

Czy można skorzystać z Jamy Bazyliszka bądź innych atrakcji dostępnych na terenie parku?

Czy na terenie Legendii będzie czynna gastronomia bądź sklepy z pamiątkami?