Zostań Obywatelem Legendii i odbierz swój Magiczny Paszport!

Z myślą o naszych milusińskich przygotowaliśmy coś naprawdę magicznego!

 


 

Paszport Obywatela Legendii to wyjątkowa pamiątka z naszego parku, która będzie także dziennikiem z pobytu u nas!

Właściciel paszportu podczas każdej wizyty w Legendii będzie mógł zbierać punkty i specjalne naklejki, które następnie wymieni na nagrody.

W naszym paszporcie znajdziecie także legendiowe zagadki, kolorowanki oraz łamigłówki – to będzie Wasz wyjątkowy pamiętnik z naszego magicznego parku! 

Przeczytaj co trzeba zrobić, aby zostać Obywatelem Legendii!

 

JAK ZDOBYĆ PASZPORT

» Kup bilet do Legendii.

» Odwiedź nas! Kalendarz otwarcia dostępny jest tutaj

» Jak przekroczysz bramy Legendii i wejdziesz do magicznego świata zabawy - udaj się do Kowalski’s Store w strefie wejścia. Tam nasi pracownicy udzielą niezbędnych informacji o dzienniku. Tutaj kupisz go za symboliczną cenę 5 zł.

ZBIERAJ PIECZĄTKI I NAKLEJKI

» Jesteś szczęśliwym posiadaczem paszportu? Świetnie! W Kowalski’s Store zdobędziesz za każdym razem pieczątkę potwierdzającą Twoją wizytę w Legendii.
» Odwiedziłeś nas podczas eventu specjalnego? Odbierz w Kowalski’s Store także naklejkę dedykowaną tej imprezie!
»Kolekcjonuj wspomnienia! Wraz z każdą wizytą w Legendii otrzymasz w Kowalski’s Store 3 naklejki prezentujące nasze atrakcje – walcz z Gildią Łowców Potworów, zdobywaj legendarny gród Lecha, poszukuj magicznych diamentów! Sprawdź, jak dzielnym jesteś Obywatelem Legendii i uzupełniaj swoją mapkę!
» Nie zapomnij swojego paszportu jak dopadnie Cię mały głód – w naszych punktach gastronomicznych także otrzymasz pieczątkę! Za ich odpowiednią ilość zgarniesz deser lodowy albo pyszne danie!
» Nasze sklepy oferują wyjątkowe kolekcje – sprawdź, za które przedmioty możesz otrzymać pieczątkę! Wymienisz je potem na nowy upominek albo zniżkę na kolejny zakup.
» Nasze Skrzaty porwą Cię do zabawy! Bierz udział w animacjach i zbierz kolekcję Legendiowych Skrzatów! Naklejki otrzymasz od naszych animatorów.

DODATKOWE AKTYWNOŚCI ORAZ NAGRODY

» Paszport jest twoim pamiętnikiem z pobytu u nas! Możesz w nim opisać swój magiczny dzień w Legendii, narysować wspomnienia, rozwiązać quizy, łamigłówki oraz bajkową krzyżówkę!

» A to nie wszystko! Za każde wykonane zadanie zdobywasz Korony Legendii, którymi zapłacisz za wybrane upominki! Jak to zrobić? Na każdej stronie paszportu znajdziesz informację ile Koron Legendii możesz już odebrać. Udaj się z paszportem do Kowalski’s Store i wymień zadanie na Korony! Nasz pracownik zrobi adnotację w Bajkowym Banku Legendii, a Ty zgarniesz nagrodę! Korony otrzymasz w Kowalski’s Store od 15 lipca. 

Nie trafiłeś do Kowalski’s Store? Pieczątkę potwierdzającą wizytę w Legendii oraz naklejkę za event specjalny dostaniesz także w Infocentrum! Zawsze służymy pomocą!

Uwaga! Paszport do nabycia także w kasach parku oraz w Infocentrum.

Zapraszamy do naszego Królestwa Magii!


Poznaj Legendię

 

Poznaj nasz Park i zagłęb się w jego historię.

Dowiedz się więcej →

Kup bilet sezonowy 2019

 

Kup sezonówkę taniej online!

Dowiedz się więcej →Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →