Jama Bazyliszka zaprasza od 9 listopada!


Jama Bazyliszka to ponad 2000m2 magicznej zabawy!


Przywita Was tutaj Gildia Łowców Potworów, ponieważ potrzebuje Waszej pomocy w pokonaniu legendarnego Bazyliszka. Po wytężonej walce odpoczniecie przy gorącej czekoladzie w naszym bistro, podczas gdy dzieci spędzą szalony czas w Gaju Urwisów - naszym ogromnym, kilkupoziomowym ruraparku!


Dla głodnych mocniejszych wrażeń czeka prawdziwa nowość - Game Room wraz z 20 automatami zręcznościowymi. Wszystkie automaty dostępne są w cenie biletu wstępu! Ponadto czekają na Was stanowiska z grami w zaawansowanej technologii wirtualnej rzeczywistości oraz Jarmark Kurkowo - możecie zakupić tam wyjątkowe tematyczne pamiątki i kolorowe zabawki. 


Przygotowaliśmy moc wrażeń dla całej Waszej rodziny! Jama Bazyliszka otwarta jest w każdą sobotę, niedzielę i święta od 11:00 do 20:00 - aż do 31 marca 2020.

 


W Jamie Bazyliszka czekają na Was:

 

 Urodziny w Jamie Bazyliszka 

Chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojej pociechy? Odkryj naszą magiczną propozycję!

Chcę wiedzieć więcej! Poznaj ceny biletów

 

 

Sezóna
Jama Bazyliszka - Cennik offline - ważny od 09.11.2019 r.
Dzieci do 3 lat
SB-ND
⤷ bilet całodniowy PLN
1,-
Dzieci od 3 do 15 lat i dorośli będący opiekunami
SB-ND
⤷ bilet całodniowy PLN
29,-
⤷ + następne dziecko (max 4 dodatkowych dzieci od 3 do 15 lat) PLN
19,-
⤷ opiekun dorosły * PLN
5,-
Osoby powyżej 15 roku życia
SB-ND
⤷ bilet całodniowy PLN
29,-


* Za opiekuna, którego dotyczy cena 5 zł uznaje się osobę pełnoletnią, która w czasie pobytu w Jamie Bazyliszka sprawuje opiekę nad dzieckiem, które nie ukończyło 15 roku życia. Dopuszcza się maksymalnie dwóch pełnoletnich opiekunów, którym przysługuje wstęp w cenie 5 zł na jedno dziecko, które nie ukończyło 15 roku życia.


Dojazd i parking

Parking dla Gości Jamy Bazyliszka znajduje się od ulicy Chorzowskiej. Jadąc od strony Katowic wzdłuż ulicy Chorzowskiej należy skręcić w bramę wjazdową która znajduje się pomiędzy budynkiem mieszkalnym, a zielonym budynkiem Jamy Bazyliszka.

Jednocześnie informujemy, że jest to jedyny parking bezpłatny dla Gości Jamy Bazyliszka. Parking od ulicy Złotej jest dodatkowo płatny.