ZREALIZUJ BON TURYSTYCZNY W KASACH ORAZ ONLINE!


Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko we współpracy z Parkiem Rozrywki RABKOLAND w Rabce Zdroju zapraszają do realizacji Bonu Turystycznego w ramach pakietów do obu parków rozrywki!Wykorzystaj Bon Turystyczny na bilety wstępu do Legendii i RABKOLANDU oraz dodatkową usługę w postaci vouchera gastronomicznego. 


CENNIK BILETÓW ŁĄCZONYCH


REALIZACJA BONU W KASACH LEGENDII


 1. Pobierz, wydrukuj i uzupełnij umowę niezbędną do realizacji Bonu - wybierz właściwy formularz w zależności od wybranej kategorii biletów do Legendii!
 2. Po przybyciu do Legendii wybierz kasę oznaczoną „BON TURYSTYCZNY”.
 3. Poinformuj kasjera o chęci realizacji BONU.
 4. Wybierz odpowiednie bilety oraz usługę dodatkową – VOUCHERY NA POSIŁEK o wartości 20,00 zł (10,00 zł do wykorzystania w Legendii oraz 10 zł do wykorzystania w Rabkolandzie). Możesz dobrać dowolną liczbę voucherów.
 5. Podaj kasjerowi 16 cyfrowy kod obsługi płatności.
 6. Podaj jednorazowy kod potwierdzający płatność, który otrzymasz sms-em na numer telefonu podany podczas rejestracji w systemie PUE ZUS.
 7. Odbierz bilety oraz vouchery do wykorzystania w gastronomii Legendii oraz Rabkolandu.
 8. W kasach do BONU możesz dopłacić gotówką lub kartą.

REALIZACJA BONU ONLINE

(dot. wyłącznie pakietów z Biletem Sezonowym do Legendii!)


 1. Przejdź na stronę Rabkolandu i wypełnij formularz zgłoszeniowy do realizacji Bonu Turystycznego online – kliknij TUTAJ
 2. Po poprawnym wypełnieniu formularza w ciągu 3 dni roboczych zadzwoni do Ciebie konsultant w celu zrealizowania bonu turystycznego przez podanie kodu.
 3. Po opłaceniu pakietu biletów do obu parków rozrywki, otrzymasz maila z potwierdzeniem zakupu, biletami i kuponami gastronomicznymi do Rabkolandu oraz informacjami, jak aktywować Bilety Sezonowe i odebrać kupony gastronomiczne do Legendii.
 4. Do Bonu Turystycznego realizowanego online NIE MOŻNA dopłacić.

UWAGA!
Uprzejmie przypominamy, iż w celu realizacji Bonu Turystycznego, zakup biletów wiąże się z koniecznością zawarcia „Umowy o udział w imprezie turystycznej”. Przed pierwszą wizytą w wybranym parku rozrywki należy pobrać, wydrukować i wypełnić formularz umowy dostępny TUTAJ, a następnie dostarczyć go do pierwszego parku, z oferty którego będziecie Państwo korzystać:

 • w przypadku Rabkolandu: do kas realizujących Bon Turystyczny
 • w przypadku Legendii: do Infocentrum

Bilet sezonowy Legendia/Ogród Świateł
+ Bilet jednodniowy Rabkoland

Pobierz umowę do Bonu Turystycznego

Informacje dodatkowe:

 1. Zgodnie z rozporządzeniem Bonu Turystycznego nie można wykorzystać na zakup samych biletów wstępu do atrakcji. Usługa musi być połączona z drugą usługą, dlatego warunkiem skorzystania z Bonu Turystycznego jest zakup vouchera gastronomicznego i biletu wstępu łącznie.
 2. Realizacja płatności za pomocą Bonu wymaga zawarcia Umowy o udział w imprezie turystycznej.
 3. Ważne, aby w biletach kupowanych przez Ciebie znalazł się bilet dla dziecka, dla którego jest przeznaczony Bon Turystyczny.
 4. Kupony gastronomiczne do Legendii:
 • nie obowiązują na napoje oraz lody;
 • należy wykorzystać jednorazowo (w trakcie jednej transakcji płatniczej);
 • nie podlegają częściowej realizacji, w tym częściowym realizacjom w różnych punktach gastronomicznych;
 • nie podlegają wymianie na gotówkę
 • z kuponów nie jest wydawana reszta. Do kuponu można dopłacać gotówką lub kartą płatniczą.