U NAS ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY


Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko we współpracy z Parkiem Miniatur Inwałd i Warownią Inwałd zapraszają do realizacji Bonu Turystycznego w obu parkach rozrywki.


Wykorzystaj Bon Turystyczny na bilety wstępu do Legendii i Parku Miniatur oraz dodatkową usługę w postaci vouchera gastronomicznego1.


Aby zrealizować Bon Turystyczny:

 1. Uzupełnij umowę niezbędną do realizacji Bonu2
 2. Wybierz kasę oznaczoną „BON TURYSTYCZNY”
 3. Poinformuj kasjera o chęci realizacji BONU
 4. Wybierz odpowiednie bilety3 oraz usługę dodatkową – VOUCHERY NA POSIŁEK o wartości 20,00 zł (10,00 zł do wykorzystania w Legendii oraz 10 zł do wykorzystania w Parku Miniatur). Możesz dobrać dowolną liczbę voucherów.4
 5. Podaj kasjerowi 16 cyfrowy kod obsługi płatności.
 6. Podaj jednorazowy kod potwierdzający płatność, który otrzymasz sms-em na numer telefonu podany podczas rejestracji w systemie PUE ZUS.
 7. Odbierz bilety oraz vouchery do wykorzystania w gastronomii Legendii oraz Parku Miniatur.
 8. Do bonu możesz dopłacić gotówką lub kartą.

Pamiętaj, płatność Bonem Turystycznym możliwa jest wyłącznie osobiście w kasach biletowych Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka lub Parku Miniatur Inwałd.CENNIK BILETÓW Z BONEM TURYSTYCZNYM

BiletCena
BILET NORMALNY
LEGENDIA + PARK MINIATUR INWAŁD
145 zł
BILET ULGOWY
LEGENDIA + PARK MINIATUR INWAŁD
115 zł
BILET DZIECKO 0-2 lata
LEGENDIA + PARK MINIATUR INWAŁ
2 zł
VOUCHER GASTRONOMICZNY20 zł

Uwaga! Do każdego biletu jednodniowego normalnego i ulgowego zakupionego w kasie Legendii  z wykorzystaniem Bonu Turystycznego, otrzymasz voucher uprawniający do zakupu Biletu Sezonowego 2021 w cenie dopłaty 50 zł. Voucher należy zrealizować tego samego dnia w Infocentrum Legendii.

Informacje dodatkowe:

1 Zgodnie z rozporządzeniem Bonu Turystycznego nie można wykorzystać na zakup samych biletów wstępu do atrakcji. Usługa musi być połączona z drugą usługą, dlatego warunkiem skorzystania z Bonu Turystycznego jest zakup vouchera gastronomicznego i biletu wstępu łącznie.

2 Realizacja płatności za pomocą Bonu wymaga zawarcia Umowy o udział w imprezie turystycznej. Umowę możecie Państwo zawrzeć na miejscu, jednak wcześniejsze pobranie dokumentu, jego wydrukowanie i wypełnienie przed wizytą w parku z pewnością usprawni i przyspieszy obsługę Państwa oraz pozostałych gości w kasach.

3 Ważne, aby w biletach kupowanych przez Ciebie znalazł się bilet dla dziecka, dla którego jest przeznaczony Bon Turystyczny. Bilety ulgowe oraz za 1 zł, w przypadku obu parków, obowiązują dla osób spełniających warunki zawarte w regulaminach Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka.

4 Voucher gastronomiczny:

 • nie obowiązuje na napoje oraz lody;
 • należy wykorzystać jednorazowo (w trakcie jednej transakcji płatniczej);
 • nie podlega częściowej realizacji, w tym częściowym realizacjom w różnych punktach gastronomicznych;
 • nie podlega wymianie na gotówkę
 •  vouchera nie jest wydawana reszta. Do vouchera można dopłacać gotówką lub kartą płatniczą.