Gastronomia

Legendia to nie tylko doskonała zabawa na różnorodnych atrakcjach, ale także bogate zaplecze gastronomiczne. Po intensywnej rozrywce i dawce pozytywnych emocji możesz zregenerować siły w jednym z naszych 11 punktów serwujących smaczne jedzenie, napoje i desery.

 

Czekają na ciebie:

Old Town Café – Kawiarnia w strefie wejścia, w której spróbujesz aromatycznej kawy, zjesz pyszny deser, kanapkę na bazie świeżego pieczywa lub wypiekane na miejscu croissanty.

Marina Snacks – Po intensywnym wiosłowaniu na łódkach Magical Lake Taxi zregenerujesz siły w naszej budce z hot-dogami.

Ice Dream – Prawdziwy raj dla wszystkich miłośników lodowych słodkości. Lody włoskie, świderki oraz pyszne sorbety znajdziesz właśnie tutaj!

Crunchy Bite – Z salami, z pieczarkami, z szynką i nie tylko. Gorące, chrupiące, z kilkoma sosami do wyboru. Nic dodać, nic ująć – po prostu idealne zapiekanki.

Old Mine Tavern – Legendiaburger – to brzmi dumnie. A smakuje jeszcze lepiej. Zatrzymaj się w tawernie przy Diamond River i daj się skusić naszym burgerom i belgijskim frytkom.

Oberża Lecha – obiad w grodzie legendarnego założyciela Polski? To możliwe tylko w Legendii. W naszej Oberży skosztujesz pysznych dań kuchni polskiej, m.in. znakomity pieczony schab Lecha.

Pizza&Pasta – Trudno znaleźć kogoś, kto oparłby się kawałkowi włoskiej pizzy. Ewentualnie dwóm kawałkom… No może trzem… Miłośnicy makaronów znajdą tu z kolei także doskonałą lasagne.

Smaczne przekąski serwują także: Pod Dębem, Sorbet, Kraina Frytek i Sweets.