Zostań Obywatelem Legendii i odbierz swój Magiczny Paszport!

Z myślą o naszych milusińskich przygotowaliśmy coś naprawdę magicznego!

 


Zostań Obywatelem Legendii i odbierz swój Magiczny Paszport! 

Z myślą o naszych milusińskich przygotowaliśmy coś naprawdę magicznego!

Paszport Obywatela Legendii to wyjątkowa pamiątka z naszego parku, która będzie także dziennikiem z pobytu u nas!

Właściciel paszportu podczas każdej wizyty w Legendii będzie mógł zbierać punkty i specjalne naklejki, które następnie wymieni na nagrody.

W naszym paszporcie znajdziecie także legendiowe zagadki, kolorowanki oraz łamigłówki – to będzie Wasz wyjątkowy pamiętnik z naszego magicznego parku! 

Jak zdobyć nasz paszport?

Przeczytaj co trzeba zrobić, aby zosta?

 • Kup bilet do Legendii. Nie masz jeszcze biletu sezonowego? Skorzystaj z naszej oferty specjalnej z okazji rozpoczęcia wakacji! /odnośnik/
 • Odwiedź nas! Kalendarz otwarcia dostępny jest tutaj /odnośnik/
 • Jak przekroczysz bramy Legendii i wejdziesz do magicznego świata zabawy - udaj się do Kowalski’s Store w strefie wejścia. Tam nasi pracownicy udzielą niezbędnych informacji o dzienniku. Tutaj kupisz go za symboliczną cenę 5 zł.
 • Jesteś szczęśliwym posiadaczem paszportu? Świetnie! W Kowalski’s Store zdobędziesz za każdym razem pieczątkę potwierdzającą Twoją wizytę w Legendii.
 • Odwiedziłeś nas podczas eventu specjalnego? Odbierz w Kowalski’s Store także naklejkę dedykowaną tej imprezie!
 • Teraz możesz już opisać swój magiczny dzień w Legendii, narysować wspomnienia, rozwiązać quizy, łamigłówki oraz bajkową krzyżówkę!
 • Nie zapomnij swojego paszportu jak dopadnie Cię mały głód – w naszych punktach gastronomicznych także otrzymasz pieczątkę! Za ich odpowiednią ilość zgarniesz deser lodowy albo pyszne danie!
 • Nasze sklepy oferują wyjątkowe kolekcje – sprawdź, za które przedmioty możesz otrzymać pieczątkę! Wymienisz je potem na nowy upominek albo zniżkę na kolejny zakup.
 • Kolekcjonuj wspomnienia! Wraz z każdą wizytą w Legendii otrzymasz w Kowalski’s Store 3 naklejki prezentujące nasze atrakcje – walcz z Gildią Łowców Potworów, zdobywaj legendarny gród Lecha, poszukuj magicznych diamentów! Sprawdź, jak dzielnym jesteś Obywatelem Legendii i uzupełniaj swoją mapkę!
 • Nasze Skrzaty porwą Cię do zabawy! Bierz udział w animacjach i zbierz kolekcję Legendiowych Skrzatów! Naklejki otrzymasz od naszych animatorów.
 • A to nie wszystko! Za każde wykonane zadanie możesz otrzymać Korony Legendii, a następnie wymienić na nagrody! Korony można odbierać w Kowalski’s Store od 15 lipca. 

Nie trafiłeś do Kowalski’s Store? Pieczątkę potwierdzającą wizytę w Legendii oraz naklejkę za event specjalny dostaniesz także w Infocentrum! Zawsze służymy pomocą ????

Uwaga! Paszport do nabycia wkrótce także w kasach parku ???? 

Zapraszamy do naszego Królestwa Magii!


Poznaj Legendię

 

Poznaj nasz Park i zagłęb się w jego historię.

Dowiedz się więcej →

Kup bilet sezonowy 2019

 

Kup sezonówkę w przedsprzedaży i zaoszczędź!

Dowiedz się więcej →Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →