Stand-up w Legendii - Radiowcy Bez Cenzury

Już 22 sierpnia w Legendii


Mikrofoniarze. Zawodowcy. Radiowcy. Znają ich miliony, bo codziennie budzą i są z Wami w pracy. Towarzysze z radia wychodzą na scenę i mówią to czego na antenie nie wypada. Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron i Jacek Tomkowicz bez cenzury. Czy tak w ogóle przystoi? Zobaczcie radiowców. Będzie bezkompromisowo, ostro, a czasami niegrzecznie!

 


Co więcej?

1. Old Town Cafe będzie serwować aromatyczną kawę, wyborne lody i desery.
2. Nasza plaża z Beach Barem dostarczy mocno wakacyjnego klimatu - pod dachem wysypaliśmy 10 ton piasku i serwujemy tam fantastyczne drinki!
3. W cenie biletu zobaczycie spektakularny spektakl na wodzie "Legendia o Magicznej Perle", który jest połączeniem gry aktorskiej, tańca, świateł, muzyki i mappingu 3D z fontannami.

Wejście do Legendii o godzinie 19:00. Występ Stand-uperów o 20:00 na scenie w strefie wejścia. Park otwarty dla gości wydarzenia do 22:00.


Bilety

Bilety w cenie 29 zł w kasach parku, 25 zł online na stronie www.gopass.pl | Sprzedaż ruszy niebawem! *Wstęp na wydarzenie dla osób zgodnie z regulaminem parku. W występie komików mogą pojawiać się wulgarne wątki, dlatego uczestnictwo osób poniżej 18 r.ż. dozwolone jest za zgodą opiekuna prawnego.Poznaj Legendię

 

Poznaj nasz Park i zagłęb się w jego historię.

Dowiedz się więcej →

Kup bilet sezonowy 2019

 

Kup sezonówkę i baw się przez cały sezon!

Dowiedz się więcej →Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →