Legendia at Night

Zapraszamy na ostatnią odsłonę cyklu Legendia at Night!1 września widzimy się na finałowej odsłonie cyklu Legendia at Night! W tym dniu świętujemy urodziny Legendii, nie może Cię zabraknąć!

Na ten wyjątkowy wieczór przygotowaliśmy coś specjalnego - pokaz mody w nietypowej aranżacji z wykorzystaniem basenu i pięknej, kolorowej oprawy świetlnej. W naszym parku odbędzie się casting do międzynarodowego konkursu Fresh Faces World, otwierającego drzwi do świata mody wszystkim młodym osobom, które marzą o karierze w tej branży.

Zwycięzców minionych edycji można zobaczyć na okładkach renomowanych magazynów takich jak Vogue, Harper’s Bazaar, Elle, Cosmopolitan czy Glamour. A to za sprawą współpracy z agencją Models8, która otrzymała wyłączną licencję na prowadzenie tego prestiżowego konkursu w południowej części Polski. O zaplecze multimedialne wydarzenia zadba jak zawsze firma WaterConcept.

 

Pokaz mody w basenie? A do tego mutimedialny pokaz świetlny? To wszystko podczas Legendia At Night 1 września - bawimy się od 21.00 do północy!

W konkursie Fresh Faces World mogą wziąć udział osoby pomiędzy 14 a 28. rokiem życia. Modelki powinny mieć powyżej 172 cm wzrostu, natomiast modele powyżej 180 cm. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść na casting z opiekunem. Osoby, które wypełnią formularz zgłoszeniowy i pojawią się na castingu będą mogły wziąć udział w imprezie Legendia at Night bezpłatnie. Więcej szczegółów dostępnych na stronie www.models8.org

 

 

Partnerzy eventu Legendia at night:

 

Zobacz jak bawiliśmy się ostatnio 21 lipca6 magicznych wakacyjnych nocy

Wracają noce pełne zabawy na Waszych ulubionych atrakcjach. Baw się razem z nami i odkryj MAGIĘ ŻYWIOŁÓW podczas cyklu Legendia at Night!

 

Legendia at Night – ulubiona, nocna odsłona zabawy na karuzelach, wraca do Legendii! Sezon 2018 to 6 edycji nocnego eventu, z których każda obfitować będzie w dodatkowe atrakcje. W tym roku cykl Legendia at Night odbywa się pod hasłem „Magia żywiołów”. Oprócz nocnej zabawy na takich atrakcjach, jak Lech Coaster, Diamond River, czy Legendia Flower będziecie mogli również obejrzeć multimedialne pokazy (podczas każdej edycji inny), w których mieszanina dźwięku, światła i dynamicznych projekcji wizualnych zabierze każdego w magiczną podróż do świata żywiołów. Zobacz wszystkie pokazy i nie trać nawet minuty doskonałej zabawy! 

 

Zapraszamy: 23.06, 7.07, 21.07, 4.08, 18.08, 1.09 od 21:00 do 00:00.

 

 

Na akcję Legendia at Night należy wykupić osobny bilet. Na wydarzenie nie obowiązuje bilet sezonowy.Dowiedz się więcej o regulaminie:*Uwaga! Podczas eventów z cyklu Legendia at Night obowiązują wyłącznie bilety dedykowane na to wydarzenie. Posiadacze biletów całodniowych oraz biletów sezonowych mogą wziąć udział w Legendia at Night pod warunkiem zakupu biletu na daną edycję wydarzenia.

Osoby, które pozostaną na terenie Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka w trakcie eventu Legendia at Night, mimo iż nie zakupiły biletu dedykowanego na to wydarzenie, zobowiązane będą w momencie opuszczania terenu Legendii do uiszczenia należności za bilet w wysokości 10 zł za każdą rozpoczętą godzinę swojego pobytu na terenie Parku podczas trwania eventu Legendia at Night. 

 

Partner wydarzenia

 

Patron medialnyKup bilet online na: gopass.pl

Zniżki i punkty za każdy zakup z kartą GOPASS.


Godziny otwarcia w Legendii

 

Sprawdź godziny otwarcia i odwiedź nasz park z przyjaciółmi lub rodziną

Dowiedz się więcej →

Zobacz wszystkie atrakcje

 

Wypróbuj wszystkie atrakcje. Czy dotrzymasz kroku niekończącej się zabawie?

Dowiedz się więcej →