Majówka w Legendii

Spędź z nami długi weekend majowy!Bramy Legendii będą otwarte od 1 do 6 maja w godzinach 10.00-20.00.

Codziennie czeka na Was mnóstwo przygód i emocji, a dodatkowe atrakcje w dniach 1 i 2 maja zapewnią nasi partnerzy: Kolejkowo, Galeria Figur Stalowych z Gliwic, House of Air z Gliwic.

W naszym namiocie eventowym znajdziecie miniaturową makietę kolejkową, która przeniesie Was do niesamowitego świata pomniejszonego aż 25 razy oraz wyjątkowe figury stalowe inspirowane postaciami z bajek. Chętni wezmą udział w warsztatach modelarskich oraz licznych konkursach i zagadkach. Instruktorzy z House of Air zaproszą Was do wspólnej zabawy z użyciem trickboarda i slackline (specjalnej liny, dzięki której każdy poczuje się jak prawdziwy akrobata.

Kolejkowo to największa makieta kolejkowa w Polsce, po której poruszają się pociągi i samochody. W miniaturowym świecie zobaczysz życie na wsi, weźmiesz udział w akcji ratunkowej, wcielisz się w leśniczego, kupca, sportowca czy żołnierza.

Ekspozycję Galerii Figur Stalowych stanowi kolekcja osiemdziesięciu pięciu ręcznie wykonanych rzeźb powstałych z recyklingu starych elementów codziennego użytku. Źródłem inspiracji unikatowych projektów są: ikony motoryzacji, postacie bajkowe, ludzie show-biznesu, zwierzęta oraz symbole narodowe.

House of Air to przełomowa koncepcja miejsca, które łączy w sobie kryty park trampolinowy z innymi ekstremalnymi rozrywkami. Na 3000 m2 znajdują  się  dedykowane strefy trampolin, programy dla dzieci i dorosłych oraz sprzęt gimnastyczny.


Kup bilet online na: gopass.pl

Zniżki i punkty za każdy zakup z kartą GOPASS.Godziny otwarcia w Legendii

 

Sprawdź godziny otwarcia i odwiedź nasz park z przyjaciółmi lub rodziną

Dowiedz się więcej →

Zobacz wszystkie atrakcje

 

Wypróbuj wszystkie atrakcje. Czy dotrzymasz kroku niekończącej się zabawie?

Dowiedz się więcej →