Gastronomia

Po dniu pełnym wrażeń pora coś przekąsić. Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy

 Oberża Lecha

Obiad w grodzie legendarnego założyciela Polski? To możliwe tylko w Legendii. W naszej Oberży skosztujesz pysznych dań kuchni polskiej, m.in. znakomity pieczony schab Lecha.

Pod Zielonym Pazurem

Pokonaj Bazyliszka, a po walce odpocznij Pod Zielonym Pazurem. Energii dodadzą Ci pyszne pieczone ziemniaki w różnym wydaniu oraz desery, ciasta i ciasteczka...


Old Town Cafe

Kawiarnia w strefie wejścia, w której spróbujesz aromatycznej kawy, zjesz pyszny deser, kanapkę na bazie świeżego pieczywa lub wypiekane na miejscu croissanty.

Marina Snacks

Po intensywnym wiosłowaniu na łódkach Magical Lake Taxi zregenerujesz siły w naszej przystani, gdzie serwujemy wyborne fish & chips.


Ice Dream

Prawdziwy raj dla wszystkich miłośników lodowych słodkości. Lody włoskie, świderki oraz pyszne sorbety znajdziesz właśnie tutaj!

Crunchy Bite

Gorące i chrupiące - z pieczarkami, salami, szynką i nie tylko! Nic dodać, nic ująć - po prostu idealne zapiekanki w towarzystwie orzeźwiających napojów.


Fairy Sweets

Przenieś się do bajkowej krainy, w której królują gofry. Wśród kilku słodkich wariantów z pewnością znajdziesz swój ulubiony.

Old Mine Tavern

Legendiaburger to nasza specjalność! Weź oddech i zatrzymaj się w tawernie przy Diamond River - daj się skusić naszym burgerom i belgijskim frytkom.Dostępność punktów gastronomicznych może się różnić w zależności od danego dnia w sezonie.Zapoznaj się z resztą parku


Poznaj całą Legendię dzięki naszej wirtualnej mapie. Zobacz wszystkie miejsca, gdzie możesz bawić się ze swoimi bliskimi lub znajdź ulubiony punkt gastronomiczny oraz sklepy.


Mapa Legendii →