Trailer Lech Coastera- produkcja Platige Image!

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, Fish Ladder i Platige Image przedstawiają trailer Lech Coastera – najbardziej oczekiwanej atrakcji sezonu w najstarszym parku rozrywki w Polsce!

 

Zapowiedź to wybór scen z multimedialnego preshow przedstawiającego wersję legendy o Lechu przygotowaną specjalnie dla Legendii. Odwiedzający obejrzą ją przed przejażdżką największym rollercoasterem w naszej części Europy.

W jednej z głównych ról pojawia się bohaterka stworzona przez Fish Ladder, która obecnie jest również główną postacią w komunikacji parku. Preshow „Legenda o Lechu” stał się również inspiracją dla tematyzacji i brandingu całej atrakcji Lech Coaster. Preshow „Legenda o Lechu” to przedsięwzięcie wyjątkowe nie tylko na polskim rynku – podobne atrakcje są realizowane tylko przez największe parki rozrywki na świecie. Jego premiera odbędzie się w lipcu, wraz z otwarciem Lech Coastera. Koncepcję storytellingową „Legendy o Lechu”, która wspiera także działania marketingowe i merchandisingowe tworzone wokół Lech Coastera, przygotował Fish Ladder – dział projektów specjalnych Platige Image.

Za opracowanie warstwy wizualnej opowieści i produkcję filmu odpowiada Platige Entertainment, a techniczną stroną przedsięwzięcia zajmuje się Platige Events. Legendia i Fish Ladder pracują obecnie nad kolejnymi przedsięwzięciami związanymi z rozwojem tematycznego parku rozrywki w Chorzowie.