Stand-up w Legendii - Maciej LOBO Linke

Już 1 sierpnia w repertuarze "Wyznanie Łamignata"


Prezentujemy zupełnie nowy projekt, dzięki któremu sierpniowe czwartki nie będą już zwykłymi czwartkami. W letnie, czwartkowe wieczory w sierpniu zapraszamy na cykl niezwykłych wydarzeń.

Na pierwszy ogień - 01.08.2019 zapraszamy na Stand-up w Legendii w wykonaniu Macieja LOBO Linke. To niepowtarzalna okazja na wyjątkowe spędzenie czasu w środku tygodnia.


Co więcej?

1. Old Town Cafe będzie serwować aromatyczną kawę, wyborne lody i desery.
2. Nasza plaża z Beach Barem dostarczy mocno wakacyjnego klimatu - pod dachem wysypaliśmy 10 ton piasku i serwujemy tam fantastyczne drinki!
3. W cenie biletu do Waszej dyspozycji będzie 40 - metrowy diabelski młyn Legendia Flower oraz Magical Lake Taxi - przystań pełna łódek, którymi możecie pływać po całym jeziorze.

Wejście do Legendii o godzinie 19:00. Występ Stand-upera o 20:00 na scenie w strefie wejścia. Park otwarty dla gości wydarzenia do 22:00.


Bilety

Bilety w cenie 29 zł w kasach parku, 25 zł online na stronie www.gopass.pl *Wstęp na wydarzenie dla osób zgodnie z regulaminem parku. W występie komika mogą pojawiać się wulgarne wątki, dlatego uczestnictwo osób poniżej 18 r.ż. dozwolone jest za zgodą opiekuna prawnego.Poznaj Legendię

 

Poznaj nasz Park i zagłęb się w jego historię.

Dowiedz się więcej →

Kup bilet sezonowy 2019

 

Kup sezonówkę i baw się przez cały sezon!

Dowiedz się więcej →Powrót do strony głównej

Mamy nadzieję, że znalazłeś informacje, których szukasz. Aby zacząć od początku - przejdź na stronę główną

 

Strona główna →