Wstąp do Jamy Bazyliszka!

Odwiedź największe na Śląsku multimedialne centrum rodzinnej rozrywki! Jama Bazyliszka to ponad 2000m2 magicznej zabawy!

Przywita Was tutaj Gildia Łowców Potworów, ponieważ potrzebuje Waszej pomocy w pokonaniu legendarnego Bazyliszka. Po wytężonej walce odpoczniecie przy gorącej czekoladzie w naszym bistro, podczas gdy dzieci spędzą szalony czas w Gaju Urwisów - naszym ogromnym, kilkupoziomowym ruraparku!


Dla głodnych mocniejszych wrażeń czeka prawdziwa nowość - Game Room wraz z 20 automatami zręcznościowymi. Wszystkie automaty dostępne są w cenie biletu wstępu! Ponadto czekają na Was stanowiska z grami w zaawansowanej technologii wirtualnej rzeczywistości oraz Jarmark Kurkowo - możecie zakupić tam wyjątkowe tematyczne pamiątki i kolorowe zabawki. 

Przygotowaliśmy moc wrażeń dla całej Waszej rodziny!


Jama Bazyliszka jest otwarta w każdą sobotę, niedzielę i święta od 11:00 do 20:00 aż do 29 marca!


W Jamie Bazyliszka czekają na Was:CENNIK

Sezóna
Jama Bazyliszka - Cennik offline - ważny od 09.11.2019 r.
Dzieci do 3 lat
SB-ND
⤷ bilet całodniowy PLN
1,-
Dzieci od 3 do 15 lat i dorośli będący opiekunami 3
SB-ND
⤷ bilet całodniowy PLN
29,-
⤷ + następne dziecko (max 4 dodatkowych dzieci od 3 do 15 lat) PLN
19,-
⤷ opiekun dorosły * PLN
5,-
Osoby powyżej 15 roku życia
SB-ND
⤷ bilet całodniowy PLN
29,-


* W celu skorzystania z ulg przysługujących przy zakupie biletu, w kasie należy okazać odpowiednio legitymację szkolną w przypadku uczniów, dowód lub inny dokument potwierdzający wiek w przypadku seniora, kartę ciąży w przypadku kobiet w ciąży.

** Díky službě FAST PASS nebudete muset vystát řadu na atrakcích, jako např.: Lech Coaster, Diamond River, Dream Flight Airlines, Legendia Flower, Bazilišek, Scary Toys Factory. Služba je dostupná jen v den zakoupení a jedná se o příplatek k běžné ceně vstupného.

*** Karty Rodina 3+/My tři z měst opravňují na 20% slevu na jednotlivé celodenní vstupné zakoupené u pokladny.Dojazd i parking

Parking dla Gości Jamy Bazyliszka znajduje się od ulicy Chorzowskiej. Jadąc od strony Katowic wzdłuż ulicy Chorzowskiej należy skręcić w bramę wjazdową która znajduje się pomiędzy budynkiem mieszkalnym, a zielonym budynkiem Jamy Bazyliszka.

Jednocześnie informujemy, że jest to jedyny parking bezpłatny dla Gości Jamy Bazyliszka. Parking od ulicy Złotej jest dodatkowo płatny.Více informací o události

V případě, že požadujete více informací, potřebujete poradit, nebo pomoci s rezervací - neváhejte nás kontaktovat:


tel: +421 917 998 844
e-mail: info@besenova.comUrodziny w Jamie Bazyliszka

 

Chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie dla swojej pociechy?

Dowiedz się więcej →

Kup bilet sezonowy 2019 / 2020

 

Kup sezonówkę i baw się przez niemal 200 dni
bez ograniczeń!

Dowiedz się więcej →