Wejdź do Jamy Bazyliszka

AKTUALNY STAN:

Szanowni Goście,

Inforujemy, że Jama Bazyliszka w najbliższy weekend stale pozostaje zamknięta. Tym samym sezon zimowy w Jamie Bazyliszka dobiegł końca. Dziękujemy wszystim tym, który odwiedzili Jamę Bazyliszka zimą.

Data aktualizacji: 25.03.2020

Szanowni goście,

Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz Państwa Pociech, z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu Jamy Bazyliszka począwszy od 13 marca, aż do odwołania (na tę chwilę przewidujemy okres 2 tygodni). W obliczu obecnej sytuacji związanej z kolejnymi potwierdzonymi przypadkami zachorowań na COVID-19 w Polsce i biorąc pod uwagę sugestie Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministra Zdrowia, nasza decyzja ma na celu włączenie się w ogólnopolską kampanię przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się tego groźnego dla zdrowia wirusa.

Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze z Państwem spotkać w Jamie Bazyliszka przed otwarciem sezonu letniego w Legendii, które zaplanowane zostało na 11.04. Prosimy o śledzenie informacji pojawiających się na naszej stronie internetowej oraz w kanałach social media.

Liczymy, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

Data aktualizacji: 12.03.2020

Przywita Was tutaj Gildia Łowców Potworów, ponieważ potrzebuje Waszej pomocy w pokonaniu legendarnego Bazyliszka. Po wytężonej walce odpoczniecie przy gorącej czekoladzie w naszym bistro, podczas gdy dzieci spędzą szalony czas w Gaju Urwisów - naszym ogromnym, kilkupoziomowym ruraparku!


Dla głodnych mocniejszych wrażeń czeka prawdziwa nowość - Game Room wraz z 20 automatami zręcznościowymi. Wszystkie automaty dostępne są w cenie biletu wstępu! Ponadto czekają na Was stanowiska z grami w zaawansowanej technologii wirtualnej rzeczywistości oraz Jarmark Kurkowo - możecie zakupić tam wyjątkowe tematyczne pamiątki i kolorowe zabawki. 

Przygotowaliśmy moc wrażeń dla całej Waszej rodziny!


Atrakcje w Jamie Bazyliszka
Atrakcje w Jamie Bazyliszka

Jama Bazyliszka na powierzchni ponad 2000m2 kryje rozmaite atrakcje dla całej rodziny! Sprawdź co czeka na Ciebie w krainie magicznej zabawy!

Poznaj atrakcje
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia

Kliknij po szczegóły, jeśli planujesz odwiedzić Jamę Bazyliszka i chcesz sprawdzić dni oraz godziny otwarcia!

Godziny otwarcia
Ceny biletów
Ceny biletów

Poznaj ceny biletów do Jamy Bazyliszka i wybierz opcję najlepszą dla siebie i swoich bliskich!

Sprawdź ceny
Urodzinki w Jamie Bazyliszka
Urodzinki w Jamie Bazyliszka

Urodziny naszej pociechy to dla wielu najważniejszy dzień w roku! Jak sprawić żeby był on wyjątkowy? Zorganizuj urodzinki w Jamie Bazyliszka!

Dowiedz się więcej!
Dojazd i parking
Dojazd i parking

Jeśli szukasz wskazówek dojazdu do Jamy Bazyliszka - kliknij aby dowiedzieć się więcej!

Wskazówki dojazdu


Kup BILET SEZONOWY w promocyjnej cenie!

Zyskaj niemal 200 dni zabawy w cenie jednego!

Informacje dla odwiedzających: Aktualizacja COVID-19

INFO