Informacja o dopłacie do biletu sezonowego 2018

Drodzy Goście Legendii, uprzejmie informujemy, iż opłata w wysokości 20 PLN do biletu sezonowego zakupionego w październiku 2017 możliwa będzie w marcu br. i wystartuje wraz z regularną przedsprzedażą biletu sezonowego 2018.

Informację o uruchomieniu opcji dopłaty znajdziecie Państwo w swoim Centrum Zniżek Gopass. Za ewentualne utrudnienia związane z przesunięciem daty realizacji dopłaty serdecznie przepraszamy.


Bilet sezonowy 2018 - PRZEDSPRZEDAŻ!

Zaplanuj lato pełne zabawy już w październiku. Oferta specjalna dla nowych sezonowiczów tylko w przedsprzedaży!

 

Jak to działa?

✨ Kup całodniowy bilet do Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka w kasie w dniach 6-29 października 2017 lub skorzystaj z opcji "Bilet sezonowy 2018 - PRZEDSPRZEDAŻ" online na gopass.pl w dniach 2-31 października 2017.

✨ Przystąp do programu Gopass rejestrując się na gopass.pl i baw się do woli do końca sezonu 2017.

✨ Już w lutym 2018 roku, jako pierwszy będziesz mieć możliwość zakupu biletu sezonowego do Legendii w najbardziej korzystnej cenie. Wystarczy, że skorzystasz z opcji dopłaty, która pojawi się w twoim koncie Gopass w Centrum Zniżek.

✨ Dopłać 20 zł i ciesz się własnym biletem sezonowym 2018!

 

Sezon 2018 trwa od 31 marca do 28 października.


Kup on-line na: www.gopass.pl

Zniżki i punkty za każdy zakup z kartą GoPass


Ponad 100 dni zabawy już od 99 pln!

Legendia to ponad 40 atrakcji dla całych rodzin zlokalizowanych na 26 ha powierzchni. W 5 strefach tematycznych znajdziesz zabawę i rozrywkę, zaznasz ekstremalnych emocji lub zrelaksujesz się bujając w obłokach. A to wszystko wokół magicznego jeziora, na które możesz zabrać rodzinę w rejs! Korzystaj z atrakcji bez limitu przez cały sezon!


Regulamin: Bilet sezonowy