Magiczny Bilet Sezonowy 2023

WYPRZEDANE! Sprzedaż Podwójnie Magicznego Biletu Sezonowego 2023/2024 rozpocznie się wkrótceWybierz Magicznym Bilet Sezonowy 2023 i zyskaj ponad 100 dni zabawy w Legendii bez dodatkowych opłat!

Nie ważne, ile masz lat. W Legendii każdego dnia możesz poczuć się, jak dziecko oraz spędzić czas w prawdziwie rodzinnej atmosferze, w pięknym otoczeniu zieleni. Jeżeli kochasz Lech Coastera, uwielbiasz płynąć z nurtem Doliny Jagi, a Mieszko i Dobrusia to najlepsi przyjaciele Twojego dziecka, już dziś skorzystaj ze specjalnej oferty i kup Magiczny Bilet Sezonowy, z którym atrakcje Legendii i jej bajkowych mieszkańców będziesz mieć na wyciągnięcie ręki każdego dnia sezonu.

Czeka na Ciebie mnóstwo wyjątkowych atrakcji. Bez żadnych dopłat korzystaj z blisko 40 atrakcji, w tym z Jamy Bazyliszka, baw się pod osłoną nocy podczas Legendii at Night, bierz udział w eventach oraz wydarzeniach, które dostarczą Ci mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń. Podczas wakacji możesz również dołączyć do zabawy z naszymi zaczarowanymi Skrzatami oraz spotkać wyjątkowych mieszkańców Legendii - Mieszka i Dobrusię we własnej osobie.

A to wciążnie wszystkie zalety posiadania Magicznego Biletu Sezonowego...

 


Z Magicznym Biletem Sezonowym 2023 zyskujesz:

  • Wstęp do parku każdego dnia otwarcia w sezonie letnim 2023
  • Zabawę na blisko 40 atrakcji Legendii bez dopłat
  • Wstęp do Jamy Bazyliszka w godzinach jej otwarcia w marcu 2023 (nie dotyczy działania Jamy Bazyliszka w lutym zgodnie z Regulaminem Biletu Sezonowego)
  • Stały rabat -15% w gastronomii oraz sklepach z pamiątkami przy każdym zakupie
  • Udział w wydarzeniach i eventach otwartych, takich jak Legendia at Night, Urodziny Legendii, Dzień Dziecka bez dodatkowych opłat
  • Możliwość darmowego parkowania na parkingu głównym Legendii w sezonie letnim (w czasie korzystania z atrakcji parku)

Tylko teraz kupując Magiczny Bilet Sezonowy do Legendii otrzymasz do swojego Centrum Kuponów Gopass 5 kuponów na bilety wstępu do Tatralandii i 5 kuponów na bilety do Bešeňovej w cenie 20 € 33 €. Kupony można wykorzystać na wstępy do 02.07.2023 włącznie.


Już dziś kup Magiczny Bilet Sezonowy 2023 i spraw, by nadchodzące lato było pełne magicznej zabawy!

CENNIK

  Dorośli / dzieci 12+Dzieci od 3 do 11 lat Dziecko od 0 do 2 lat 

Magiczny Bilet Sezonowy 2023     
CENA REGULARNA

179 zł

WYPRZEDANE 

169 zł

WYPRZEDANE

10 zł

WYPRZEDANE

Bilet normalny jednodniowy

W KASACH - WYSOKI SEZON*

159 zł139 zł10 zł

*Niższe ceny jednodniowych biletów wstępu do Legendii w sezonie letnim 2023 znajdziesz na GOPASS.travel⇒


Zapoznaj się z regulaminem

BILETU SEZONOWEGO 2023