Legendia at Night

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Legendia at Night 18 sierpnia!Już 18 sierpnia w ramach kolejnej odsłony Legendia at Night wszystkich miłośników letnich rytmów zapraszamy na Summer Vibes Music Party! W naszej strefie eventowej, w sąsiedztwie Waszego ulubionego urządzenia Circus Hoppala, odbędzie się  wieczorne party z DJ’em, klimatyczną muzyką oraz naszymi partnerami.

Do zabawy zaprasza Aperol, Red Bull i Eska Summer City, którzy przygotowali dla Was niespodzianki. O znakomitą oprawę świetlną zadba jak zawsze WaterConcept, a ponadto towarzyszyć nam będzie ekipa Żużlu na Śląskim i Tauron SEC – organizatorzy wrześniowych meczy żużlowych, które rozegrane zostaną na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Dopełnieniem nocnej zabawy na atrakcjach będzie piana party. Nie może Was zabraknąć!

 

Do zobaczenia 18 sierpnia, bawimy się od 21.00 do północy!

 

Zobacz jak bawiliśmy się ostatnio 21 lipca6 magicznych wakacyjnych nocy

Wracają noce pełne zabawy na Waszych ulubionych atrakcjach. Baw się razem z nami i odkryj MAGIĘ ŻYWIOŁÓW podczas cyklu Legendia at Night!

 

Legendia at Night – ulubiona, nocna odsłona zabawy na karuzelach, wraca do Legendii! Sezon 2018 to 6 edycji nocnego eventu, z których każda obfitować będzie w dodatkowe atrakcje. W tym roku cykl Legendia at Night odbywa się pod hasłem „Magia żywiołów”. Oprócz nocnej zabawy na takich atrakcjach, jak Lech Coaster, Diamond River, czy Legendia Flower będziecie mogli również obejrzeć multimedialne pokazy (podczas każdej edycji inny), w których mieszanina dźwięku, światła i dynamicznych projekcji wizualnych zabierze każdego w magiczną podróż do świata żywiołów. Zobacz wszystkie pokazy i nie trać nawet minuty doskonałej zabawy! 

 

Zapraszamy: 23.06, 7.07, 21.07, 4.08, 18.08, 1.09 od 21:00 do 00:00.

 

 

Na akcję Legendia at Night należy wykupić osobny bilet. Na wydarzenie nie obowiązuje bilet sezonowy.Dowiedz się więcej o regulaminie:*Uwaga! Podczas eventów z cyklu Legendia at Night obowiązują wyłącznie bilety dedykowane na to wydarzenie. Posiadacze biletów całodniowych oraz biletów sezonowych mogą wziąć udział w Legendia at Night pod warunkiem zakupu biletu na daną edycję wydarzenia.

Osoby, które pozostaną na terenie Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka w trakcie eventu Legendia at Night, mimo iż nie zakupiły biletu dedykowanego na to wydarzenie, zobowiązane będą w momencie opuszczania terenu Legendii do uiszczenia należności za bilet w wysokości 10 zł za każdą rozpoczętą godzinę swojego pobytu na terenie Parku podczas trwania eventu Legendia at Night. 

 

Partner wydarzenia

 

Patron medialnyKup bilet online na: gopass.pl

Zniżki i punkty za każdy zakup z kartą GOPASS.


Godziny otwarcia w Legendii

 

Sprawdź godziny otwarcia i odwiedź nasz park z przyjaciółmi lub rodziną

Dowiedz się więcej →

Zobacz wszystkie atrakcje

 

Wypróbuj wszystkie atrakcje. Czy dotrzymasz kroku niekończącej się zabawie?

Dowiedz się więcej →