Legendia at Night

6 magicznych wakacyjnych nocy

Wracają noce pełne zabawy na Waszych ulubionych atrakcjach. Baw się razem z nami i odkryj MAGIĘ ŻYWIOŁÓW podczas cyklu Legendia at Night!

 

Legendia at Night – ulubiona, nocna odsłona zabawy na karuzelach, wraca do Legendii! Sezon 2018 to 6 edycji nocnego eventu, z których każda obfitować będzie w dodatkowe atrakcje. W tym roku cykl Legendia at Night odbywa się pod hasłem „Magia żywiołów”. Oprócz nocnej zabawy na takich atrakcjach, jak Lech Coaster, Diamond River, czy Legendia Flower będziecie mogli również obejrzeć multimedialne pokazy (podczas każdej edycji inny), w których mieszanina dźwięku, światła i dynamicznych projekcji wizualnych zabierze każdego w magiczną podróż do świata żywiołów. Zobacz wszystkie pokazy i nie trać nawet minuty doskonałej zabawy! 

 

Zapraszamy: 23.06, 7.07, 21.07, 4.08, 18.08, 1.09 od 21:00 do 00:00.

 

 

Na akcję Legendia at Night należy wykupić osobny bilet. Na wydarzenie nie obowiązuje bilet sezonowy.
Pierwsza edycja Legendia at Night 2018 już 23.06!

Przeżyj niezwykłą Noc Świętojańską i zaznaj wyjątkowych emocji podczas nocnej jazdy na karuzelach. Tylko w Legendii poszukiwanie kwiatu paproci możesz zamienić na szaloną jazdę największym roller coasterem w Europie Środkowo-Wschodniej lub na walkę z Bazyliszkiem. A może wolisz podziwiać nocną panoramę miasta z 40 m wysokości? To możliwe, dzięki Legendia Flower. Oprócz szaleństwa przy świetle księżyca, czekają na Ciebie także wyjątkowy multimedialny pokaz, w którym zmierzą się ze sobą ogień i woda, a także strefa chillu dla każdego.

Czekamy na Was od 21:00 do 00:00!

 

 

Informacje o biletach*

Bilety na wszystkie edycje Legendia at Night dostępne są na stronie GOPASS.PL oraz na kasach.Dowiedz się więcej o regulaminie:*Uwaga! Podczas eventów z cyklu Legendia at Night obowiązują wyłącznie bilety dedykowane na to wydarzenie. Posiadacze biletów całodniowych oraz biletów sezonowych mogą wziąć udział w Legendia at Night pod warunkiem zakupu biletu na daną edycję wydarzenia.

Osoby, które pozostaną na terenie Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka w trakcie eventu Legendia at Night, mimo iż nie zakupiły biletu dedykowanego na to wydarzenie, zobowiązane będą w momencie opuszczania terenu Legendii do uiszczenia należności za bilet w wysokości 10 zł za każdą rozpoczętą godzinę swojego pobytu na terenie Parku podczas trwania eventu Legendia at Night. 

 

Patron medialny

Kup bilet online na: gopass.pl

Zniżki i punkty za każdy zakup z kartą GoPass


Godziny otwarcia w Legendii

 

Sprawdź godziny otwarcia i odwiedź nasz park z przyjaciółmi lub rodziną

Dowiedz się więcej →

Zobacz wszystkie atrakcje

 

Wypróbuj wszystkie atrakcje. Czy dotrzymasz kroku niekończącej się zabawie?

Dowiedz się więcej →


Masz więcej pytań?

Zobacz FAQ, gdzie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam potrzebnych informacji - zadzwoń lub napisz.