Poczuj letnie wibracje podczas Legendia at Night!

Lubisz nocną jazdę na karuzelach i dobrą klubową muzykę? Jedno i drugie znajdziesz już 26 sierpnia w Legendii.


Summer Vibes Music Party

 

Legendia at Night Summer Vibes Music Party – ta nazwa gwarantuje niezapomnianą noc. Tym razem, oprócz doskonale znanej naszym stałym bywalcom nocnej jazdy na karuzelach, zapraszamy dodatkowo na taneczną imprezę pod rozgwieżdżonym niebem. O świetną zabawę i doskonałą muzyczną oprawę zadba DJ HRD prosto z muzycznej stajni Red Bull’a. Czekać na Was będzie również strefa chillu, w której nie zabraknie leżaków, różnorodnych napojów oraz niespodzianek od partnerów naszego wydarzenia, którymi są Red Bull i Jägermeister. Zabawa na parkowych urządzeniach oraz w muzycznej strefie rozpocznie się o godz. 21:00 i potrwa do północy.


Kup on-line na: www.gopass.pl

Zniżki i punkty za każdy zakup z kartą GoPassInformacje o biletach

Bilety na Legendia at Night Summer Vibes Music Party dostępne są na stronie GOPASS.PL oraz w kasach w dniu eventu w cenach:

 

  • bilet online – 39 zł,
  • bilet w kasie w dniu imprezy – 45 zł.

 

*Uwaga! Podczas Legendia at Night obowiązują wyłącznie bilety dedykowane na to wydarzenie. Posiadacze karnetów całodniowych oraz biletów sezonowych (season pass) mogą wziąć udział w Legendia at Night tylko pod warunkiem wejścia na teren Legendii przed godz. 20:00 w dniu danej edycji Legendia at Night. Sprzedaż biletów w kasach rozpoczyna się w dniu wydarzenia o godz. 20:30, zaś wejście na teren parku z biletem na Legendia at Night możliwe jest od godz. 21:00.Tak bawiliśmy się w czerwcu!

 
 
...oraz w lipcu podczas Legendia Night Light Show!


Regulamin: Legendia at Night

Przeczytaj →