Happy Kids Festival w ✨Legendii✨

Wielkie, kolorowe święto dzieci - 3 czerwca w Legendii – Happy Kids Festival po raz drugi na Śląsku!

 

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko po raz drugi organizuje dedykowany event dla dzieci aby uczcić Dzień Dziecka. Już 3 czerwca w sobotę park zmieni się w kolorowe miasto dzieci, w którym świetnej zabawie na karuzelach towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje. W ten dzień dzieci przekraczając bramę parku staną się super bohaterami, księżniczkami i magami. Wszystkie przebrane dzieci otrzymają słodką niespodziankę, a te dzieci, które nie zdążą przygotować strojów super bohaterów będą mogły skorzystać z magicznej kreatywnej fabryki  przy atrakcji Legendia Flower i przygotować przebranie na wielki kolorowy korowód, który wystartuje ze strefy Valley Of Dreams o godzinie 15:00.

Cały dzień w parku uśmiechniętym dzieciom towarzyszyć będą słynne postacie z bajek m.in. Król Julian, Ciastek ze Shreka, Smerfy, Kung Fu Panda, Anna z Frozen, Hello Kitty, Bob Budowniczy i Elmo, Kaczor Duffy i Myszka Miki.

Od godziny 10:00 Legendia zaprasza również na rodzinną grę terenową „Odkrywcy magicznego świata Legendii”. Kilka tajemniczych punktów z zadaniami zostanie rozlokowanych w strefach Magical Village, Valley of Dreams i Magical Mountains. Drużyny startować będą z głównej alejki przy starym domu gdzie otrzymają wskazówki od Maga i Wróżki. Zdobycie 6 wskazówek umożliwi drużynom odnalezienie kluczyka otwierającego tajemniczy kufer w którym ukryty jest magiczny medalion. Zabawa będzie trwała od 10:00 do 14:00, najlepsze drużyny otrzymają atrakcyjne nagrody m.in. Rodzinny bilet sezonowy do Legendii oraz vouchery do Tatralandii.

Galeria zdjęć z Happy Kids Festival